آموزش همکاری در فروش

قدم اول :

لینک بالا را کلیک و فرم بازاریاب همکاری در فروش تکمیل کنین.

قدم دوم :

وارد پنل اختصاصی همکاری در فروش خودتون میشید و در اونجا وارد قسمت بازاریابی و بعد روی لینک همکاران کلیک کنید.

قدم سوم :

در این صفحه شما، لینک اختصاصی خودتون کپی میکنین و روی عکس یا متن تبلیغاتی ثبت می کنین.

هر کاربری از طریق لینک اختصاصی شما برای با اول وارد سایت آنتیما بشه، ربات سایت آنتیما اطلاعات سیستم کاربر بنام شما ذخیره میکنه.

نمونه لینک اختصاصی :

قدم چهارم :

تبلیغات

بخش مهمی که برای شما تعیین کننده هست این قسمت

هر کسب و کاری اول نیاز به سرمایه برای تامین جنس برای فروش داره و بعد از اون نیاز به تبلیغات و پشتیبانی داره.

اما در اینجا شما نیاز به سرمایه برای تامین جنس نیاز ندارین و پشتیبانی توسط مجموعه آنتیما انجام میشه و فقط تنها کاری که باید انجام بدین تبلیغات محصولات سایت آنتیما هست و مشتریانی که از طریق تبلیغات شما وارد سایت آنتیما میشن از 3 حالت خارج نیستند. در همه حالت شما برنده اید.

حالت اول

خرید با موفقیت انجام میشه

بعد از خرید نهایی توسط مشتری مبلغ کمیسون بازاریاب به حساب پنل کاربری همکاری در فروش منظور میشه و در سر برج (آخر ماه) به صورت مجموع بحساب شماره کارت بازاریاب واریز میشه. مبلغ کمیسیون همه محصولات 40درصد

در هیچ جایی شما شغلی پیدا نمیکنید که به کارمند یا بازاریاب 40درصد حق فروش پرداخت کنن ولی ما با افتخار اعلام میکنیم که سایت آنتیما بابت هر فروش موفق 40درصد کمیسیون فروش پرداخت می کند.

حالت دوم

مشتری خرید نمیکنه

نگران نباشید ! در سایت آنتیما ربات هوشمندی قرار دارد که مشخصات کامپیوتر کاربرانی که از طریق لینک شما وارد سایت آنتیما شده اند را بنام شما ذخیره میکند و تا 365 روز هر موقع خرید کنن مبلغ کمیسیون بحساب شما منظور می شود.

حالت سوم

بازاریاب میشه

کاربر از طریق لینک شما وارد سایت آنتیما میشه و لینک همکاری در فروش در سایت میبینه و عضو همکاری در فروش و جزء زیر مجموعه شما میشه.

برای این اتفاق خوشحال باشید ! چرا؟ با عضویت بازاریاب جدید و فروش زیرمجموعه شما به شما هم 5درصد کمیسیون منظور میشه. و زیرمجوعه شما هم اگه زیر مجموعه بگیره از فروش زیر مجموعه دوم هم به شما 5درصد کمیسیون تعلق میگیره.

نکته : فقط تا 2سطح از زیر مجموعه ها به شما پورسانت تعلق میگیره.