همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش ، نوعی از بازاریابی‌ است که شخص سومی به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود. تبلیغ کنندگان می توانند صاحبان وب‌سایت‌ها، کانال های تلگرامی، صفحات پرمخاطب در شبکه های اجتماعی باشند که با تبلیغ و یا معرفی محصولات آنتیما، مخاطبان خود را به فروشگاه آنتیما فرستاده و در ازای فروش کالا، از آنتیما کمیسیون دریافت می‌کنید.

 مزایای کسب درآمد از همکاری در فروش

سوالات متداول

سیستم همکاری در فروش چگونه است ؟

هر خریداری که با لینک شما به سایت ما مراجعه کند و قبلا از سایت ما بازدید نکرده باشد در نظر گرفته می شود . هر بار که این خریدار هر محصول جدیدی خریداری کند ، شخص همکار در فروش مقدار درصد کمیسیون خود را دریافت می کند .

مقدار کمیسیون ثابت برای تمامی نمایندگان 40 درصد ثابت برای هر محصول می باشد .

در سیستم همکاری در فروش شما هر شخص می تواند با یک لینک اختصاصی خود در متن تبلیغات پیامکی ، بنر سایت ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، پست های وبلاگ یا وب سایت نشر دهند و معرف کاربرانی شوند که خرید می کنند.

به طور مثال : مثلا شما یکی از بنرهای ما را در سایت خود قرار می دهید و بازدیدکننده ای از طریق لینک اختصاصی شما به سایت آنتیما مراجعه می کند و از محصولات ما خریداری می کند . اگر این محصول 60.000 تومان باشد 30.000 تومان برای شما می باشد .

توجه : کسانی که توسط شما یک بار معرفی می شوند نه تنها خرید اول آنها 40 درصد کمیسیون آنها برای شماست ، بلکه خریدهای بعدی همان خریداران نیز شامل 40 درصد کمیسیون شما هم می شوند .

بازدیدکننده ارجاعی شما تا 60 روز خریدی انجام دهد کمیسیون آن برای شما لحاظ خواهد شد.

در صورتیکه مجوع فروش شما بیشتر از ده میلیون باشد کمیسیون شما به 50درصد ارتقاء می یابد.

 

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می کند ؟

زمانی که شما یک حساب همکاری در فروش ایجاد می کنید و وارد حساب خود می شود ، سیستم یک لینک اختصاصی به شما می دهد ، بعد شما از طریق این لینک می توانید در متن پیامک ، بنرها ، تبلیغات ، مطالب وب سایت یا وبلاگ خودتان حتی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام اقدام به بازاریابی کنید .

زمان و نحوه دریافت کمیسیون به چه صورت است ؟

پرداخت ها به صورت منظم در سر هر ماه به حساب شما واریز می شود. حداقل مبلغ تسویه حساب هم 50.000 تومان می باشد .

سایت آنتیما چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند ؟

شما در تبلیغات خود از لینک اختصاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است و توسط سیستم هوشمند و دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

من لینک اختصاصی خودم را از کجا پیدا کنم ؟

لینک شما پس از عضویت در همین صفحه قابل رویت می‌باشد و ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

Antima.ir/?ref=2

عدد و حروف انتهای لینک ( ?ref=2 ) کد اختصاصی همکاری شما است و برای سیستم تشخیص می‌دهد که بازدیدکنندگان از طرف کدام نماینده به سایت آمده‌اند.

البته پس از اینکه به عنوان همکار فروش تایید شدید به این صفحه دسترسی خواهید داشت.

چگونه درآمد بیشتری می توانم کسب کنم ؟

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش به شما ارائه می‌دهم که بتوانید خیلی راحت از همین امروز با سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید و خیلی ساده در کنار کارهای دیگر بتوانید افزایش درآمد را تجربه کنید و همچنین به مزایا و معایب سیستم های همکاری در فروش در ایران اشاره کردم.

افزایش و کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش بدین صورت می باشد که تمام مراحل کسب درآمد به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مرحله‌های تبلیغات و محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۱- انتشار در تمام رسانه‌های دیجیتال :

در این روش شما محصولات سایت آنتیما را بطور وسیع در اینترنت و در تمام شبکه های اجتماعی که عضو هستید، منتشر کنید. برای این‌کار از وبلاگ ها و تالارهای گفتگو هم استفاده کنید. هرجایی که مخاطب بیشتری وجود داشته باشد احتمال فروش شما بیشتر خواهد بود. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و پیامک، لینک اختصاصی خود را برای دوستان تان ارسال کنید.

۲- از دیگران هم کمک بگیرید :

با معرفی محصولات و خدمات به دوستان و آشنایان خود هم می‌توانید فروش‌تان را افزایش دهید. با معرفی محصولات تان و ارسال لینک به تلگرام آنها فقط یک کلیک تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید. کافیه بر روی محصولات یا خدمات کلیک کرده و آنها را سفارش دهند و پورسانت یک خرید جدید به حساب بانکی‌تان واریز شود.

۳- فروش محصولات گرانتر :

هرچه محصولات و خدمات گرانتر باشد، نرخ پورسانت یا درصد همکاری شما هم بیشتر خواهد بود و افزایش درآمد شما باعث انگیزه و تلاش بیشتر شما خواهد شد. افزایش انگیزه در هر فروشنده‌ای برای فعالیت بیشتر و کسب درآمد بیشتر بسیار موثر خواهد بود.

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت. البته تصور شما این نباشد که از همان ابتدا به درآمدهای نجومی خواهید رسید. با صبر و پشتکار و فعالیت های بازاریابی مداوم، تعداد مشتریان شما به سمت خرید گسترش خواهد یافت.